Meie koolist

Traditsioonid

Meie koolis toimub palju traditsioonilisi üritusi.

Õppeaasta algab piduliku aktusega.

Septembris võtame osa Euroopa spordinädalast.

Oktoobris toimub esimese klassi õpilaste „rebase pidu“. 5. oktoobril 8. klass valmistab ette õpetajatepäeva kontserdi. Oktoobri alguses on ka kooli sünnipäev.

Novembris käivad koolis mardisandid.

Detsembris – jõuluüritused igale kooliastmele.

Veebruaris tähistame sõbrapäeva ja Vabariigi aastapäeva piduliku aktusega.Veebruaris/Märtsis koolis tähistatakse vastlapäeva pannkookidega ja vastlakukklidega.

Mais on iga-aastane kontsert emadepäevaks.

Juunis lõpeb õppeaasta. Me tähistame õppeaasta lõpu traditsiooniliste kokkuvõtvate aktustega astmeti. Parimad õpilased saavad kiituskirju ja auhindu. Juuni lõpus toimub ka 9. klassi lõpuaktus.

Meie koolis toimub palju traditsioonilisi üritusi.

Õppeaasta algab piduliku aktusega.

Septembris võtame osa Euroopa spordinädalast.

Novembris käivad koolis mardisandid.

Detsembris – jõuluüritused igale kooliastmele.

Mais on iga-aastane kontsert emadepäevaks.