Uudised

3. klasside etendus "Nukitsamees" 03. mai Paldiski.VPõhikool


Täna toimus meie koolis 3. klasside õpilaste esituses O.Lutsu näidendi “Nukitsamees” eesti keelne esitlus.

Särav Vanamoori roll (Milana Gerpeleva), fantastiline Mõhki ja Tölpa mäng (Milan Kugal, Bogdan Kalmõkov), võrratu Nukitsamehe väljaaste (Markuss Bitenieks), liigutav ema ja isa esitlus (Viktorija Šutkova, Klim Podolskiy), emotsionaalselt puudutav õe ja venna seiklused jätsid vaatajate hinges sügava jälje. Meid rõõmustasid laste laulud ja tantsud, kõik olid väga tublid.

Stsenaariumi autor Tatjana Lindeberg ja 3.kl klassijuhataja Natalja Aguškina on siiralt rõõmsad, et etendust said näha meie kooli õpilased ja 10.mail saavad näha seda etendust ka lastevanemad.

Täna toimus meie koolis 3. klasside õpilaste esituses O.Lutsu näidendi “Nukitsamees” eesti keelne esitlus.

Särav Vanamoori roll (Milana Gerpeleva), fantastiline Mõhki ja Tölpa mäng (Milan Kugal, Bogdan Kalmõkov), võrratu Nukitsamehe väljaaste (Markuss Bitenieks), liigutav ema ja isa esitlus (Viktorija Šutkova, Klim Podolskiy), emotsionaalselt puudutav õe ja venna seiklused jätsid vaatajate hinges sügava jälje. Meid rõõmustasid laste laulud ja tantsud, kõik olid väga tublid.

Stsenaariumi autor Tatjana Lindeberg ja 3.kl klassijuhataja Natalja Aguškina on siiralt rõõmsad, et etendust said näha meie kooli õpilased ja 10.mail saavad näha seda etendust ka lastevanemad.