Õpetajad
Õpetaja |
Aine |
Natalja Aguškina |
3. klassi klassijuhataja |
Natalia Chilimskaya |
väikerühma õpetaja |
Olga Finenko |
füüsika, matemaatika, loodusõpetus, arvutiõpetus, 7. klassi klassijuhataja |
Galina Juhganson |
direktor, eesti keel teise keelena |
Irina Jusberg |
eesti keel teise keelena |
Tatjana Karpova |
kunst |
Sergei Kruglov |
9. klassi klassijuhataja, kehaline kasvatus, tööõpetus |
Tatiana Kruglova |
4. klassi klassijuhataja, kehaline kasvatus |
Lidia Derlõš |
eesti keel teise keelena |
Tatjana Lindeberg |
projektijuht, muusika |
Elena Perova |
8. klassi klassijuhataja, loodusõpetus, bioloogia, keemia |
Marianna Pospelova |
2. klassi klassijuhataja, tööõpetus (5., 6. klassid) |
Irina Rassadinova |
matemaatika, tööõpetus |
Natalja Rešetnikova |
sotsiaalpedagoog |
Natalia Rusina |
eripedagoog |
Tatjana Sahharova |
6. klassi klassijuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus |
Irina Skvortsova |
väikerühma õpetaja, tööõpetus, inimeseõpetus |
Marina Šenderjuk |
õppealajuhataja, matemaatika |
Irina Šiman |
raamatukoguhoidja |
Violetta Zaitseva |
vene keel, kirjandus |
Natalja Žukova |
eesti keel teise keelena |
Svetlana Tchitcherina |
5. klassi klassijuhataja, ajalugu, geograafia, inimeseõpetus |
Svetlana Tikhonova |
vene keel, kirjandus |
Signe Vaikla |
eesti keel teise keelena |
Olga Veski |
inglise keel |
Marija Vinogradova |
inglise keel |
Galina Volkova |
1. klassi klassijuhataja, logopeed |
Valentina Volkova |
huvijuht, muuseumitunnid |
Õpetaja |
Aine |
Natalja Aguškina |
3. klassi klassijuhataja |
Natalia Chilimskaya |
väikerühma õpetaja |
Olga Finenko |
füüsika, matemaatika, loodusõpetus, arvutiõpetus, 7. klassi klassijuhataja |
Galina Juhganson |
direktor, eesti keel teise keelena |
Irina Jusberg |
eesti keel teise keelena |
Tatjana Karpova |
kunst |
Sergei Kruglov |
9. klassi klassijuhataja, kehaline kasvatus, tööõpetus |
Tatiana Kruglova |
4. klassi klassijuhataja, kehaline kasvatus |
Lidia Derlõš |
eesti keel teise keelena |
Tatjana Lindeberg |
projektijuht, muusika |
Elena Perova |
8. klassi klassijuhataja, loodusõpetus, bioloogia, keemia |
Marianna Pospelova |
2. klassi klassijuhataja, tööõpetus (5., 6. klassid) |
Irina Rassadinova |
matemaatika, tööõpetus |
Natalja Rešetnikova |
sotsiaalpedagoog |
Natalia Rusina |
eripedagoog |
Tatjana Sahharova |
6. klassi klassijuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus |
Irina Skvortsova |
väikerühma õpetaja, tööõpetus, inimeseõpetus |
Marina Šenderjuk |
õppealajuhataja, matemaatika |
Irina Šiman |
raamatukoguhoidja |
Violetta Zaitseva |
vene keel, kirjandus |
Natalja Žukova |
eesti keel teise keelena |
Svetlana Tchitcherina |
5. klassi klassijuhataja, ajalugu, geograafia, inimeseõpetus |
Svetlana Tikhonova |
vene keel, kirjandus |
Signe Vaikla |
eesti keel teise keelena |
Olga Veski |
inglise keel |
Marija Vinogradova |
inglise keel |
Galina Volkova |
1. klassi klassijuhataja, logopeed |
Valentina Volkova |
huvijuht, muuseumitunnid |