Kriisikoolitus 18. aprill Paldiski.VPõhikool

KRIISIKOOLITUS

Täna toimus koolis üks tore kriisikoolitus, mis oli korraldatud Lohusalu Päästeseltsi poolt. Koolitus oli mõeldud 8. ja 9. klasside õpilaste jaoks.

Koolituse läbiviijaks oli Keila Päästekomandi päästja – Meelis.

Esimeses koolituse osas rääkis Meelis teooriast – kuidas ettevalmistada kriisiks, mis sul peaks kodus olema ja kuidas käituda kriisi olukorras.

Teine koolituse osa oli dünaamilisem ja õpilastele isegi huvitavam.

Õpilased praktiseerisid elustamist, õppisid žgutti paigaldamist ja tegid teisi huvitavaid tegevusi.

Koolituse lõpus said ka igaüks kätte toidupaki.

Aga kas Teie teadsite, et kriisi olukorras kodus peaks olema 7-päevane vee-, söögi- ja ravimivaru? Meie õpilased nüüd teavad!

KRIISIKOOLITUS

Koolituse läbiviijaks oli Keila Päästekomandi päästja – Meelis.

Teine koolituse osa oli dünaamilisem ja õpilastele isegi huvitavam.

Koolituse lõpus said ka igaüks kätte toidupaki.