Teatripäev 29. märts Paldiski.VPõhikool

27. märtsil oli rahvusvaheline teatripäev.

Teatripäeva tähistamiseks külastasid kolmapäeval 6. – 9. klassi õpilased Vene Teatri etendust “Peaaegu naljakas stand-up minu elust”.

8. klassi õpilane: “Etendus mulle väga meeldis. Tekkis mõte, et tuleb rohkem pöörata tähelepanu oma perekonna liikmete peale ja väärtustada neid”.

1. – 5. klasside õpilased said võimalust vaadata neljapäeval, 28. märtsil Vene Noorsooteatri etendust „Mis on klounil kohvris?“. Etendus toimus meie kooli aulas ja oli lõbus ja põnev.

Kas Teie tihti käite teatris?

Kasutage seda võimalust, tähistage teatripäeva ka!

27. märtsil oli rahvusvaheline teatripäev.

Kas Teie tihti käite teatris?

Kasutage seda võimalust, tähistage teatripäeva ka!