Paldiski Vene Põhikool

Üldinfo
  • Peetri 26, Paldiski, Lääne-harju vald, 76805 reg nr. 75021149

  • +372 6741325

  • E-R 7.30 - 18.00

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Tugispetsialistid Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Galina Juhganson

Direktor
+372 6741325
info@pvp.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 9.00 - 15.00

Marina Šenderjuk

Õppealajuhataja
marina.senderjuk@pvp.edu.ee


Valentina Volkova

Huvijuht
valentina.volkova@pvp.edu.ee

Tugispetsialistid (3)

Galina Volkova

Logopeed
galina.volkova@pvp.edu.ee


Natalja Rešetnikova

Sotsiaalpedagoog
natalja.resetnikova@pvp.edu.ee


Irina Ponomareva

Psühholoog
irina.ponomareva@pvp.edu.ee

Õpetajad (20)

Natalja Aguškina

Õpetaja
natalja.aguskina@pvp.edu.ee


Natalia Chilimskaya

Õpetaja
natalia.chilimskaya@pvp.edu.ee


Olga Finenko

Õpetaja
olga.finenko@pvp.edu.ee


Galina Juhganson

Õpetaja
galina.juhganson@pvp.edu.ee


Sergei Kruglov

Õpetaja
sergei.kruglov@pvp.edu.ee


Tatiana Kruglova

Õpetaja
tatiana.kruglova@pvp.edu.ee


Elena Perova

Õpetaja
elena.perova@pvp.edu.ee


Marianna Pospelova

Õpetaja
marianna.pospelova@pvp.edu.ee


Irina Rassadinova

Õpetaja
irina.rassadinova@pvp.edu.ee


Tatjana Sahharova

Õpetaja
tatjana.sahharova@pvp.edu.ee


Marina Šenderjuk

Õpetaja
marina.senderjuk@pvp.edu.ee


Violetta Zaitseva

Õpetaja
violetta.zaitseva@pvp.edu.ee


Natalja Žukova

Õpetaja
natalja.zukova@pvp.edu.ee


Svetlana Tchitcherina

Õpetaja
svetlana.tchitcherina@pvp.edu.ee


Svetlana Tikhonova

Õpetaja
svetlana.tikhonova@pvp.edu.ee


Olga Veski

Õpetaja
olga.veski@pvp.edu.ee


Marija Vinogradova

Õpetaja
marija.vinogradova@pvp.edu.ee


Galina Volkova

Õpetaja
galina.volkova@pvp.edu.ee


Irina Jusberg

Õpetaja
irina.jusberg@pvp.edu.ee


Tatjana Karpova

Õpetaja
tatjana.karpova@pvp.edu.ee

Töötajad (4)

Vladimir Zaitsev

IT-spetsialist
vladimir.zaitsev@pvp.edu.ee


Julija Zhuravleva

Sekretär
julija.zhuravleva@pvp.edu.ee


Svetlana Timoshenko

Majandusjuhataja
svetlana.timoshenko@pvp.edu.ee


Irina Šiman

Raamatukoguhoidja
irina.siman@pvp.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Paldiski Vene Põhikool

Üldinfo
  • Peetri 26, Paldiski, Lääne-harju vald, 76805 reg nr. 75021149

  • +372 6741325

  • E-R 7.30 - 18.00

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.